Apie pavadinimą, apipavidalinimą ir gilią prasmę

Daug kas manęs klausia (tiksliau, dar niekas nepaklausė, bet kada nors paklaus): tai kodėl gi taip keistai pavadinta (juk uzkalnis.blogspot.com buvo pavadintas “Raštai”, tai ar nepakankamai pretenzinga?), ir kas čia per paveiksliukas?

Tinklaraštis pavadintas “Protokolai”, nes grėsmingai ir solidžiai skamba. Gal kaip Siono išminčių protokolai, gal kaip Molotovo ir Ribentropo protokolai, gal kaip teismo posėdžio protokolas ar dar kas nors, bet susiję su autoritetu, arogancija ir labai rimtai skamba, yra neskundžiama ir galutinė, taip sakant, instancija.

Paveiksliuke vaizduojamas BMW automašinų salonas Japonijos sostinėje, bet svarbus yra ne pats savaime, o dėl tos vietos, kurioje jis glaudžiasi: prie Tokyo Park Hyatt viešbučio Šindžiuku mikrorajone. Tas viešbutis yra beveik kaip ir praktiškai 95%, ko gali norėtis gyvenime. Toks tad sudėtingas yra ryšys.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

14 Comments

 1. Arvydas Sabonis
  Posted September 10, 2010 at 9:25 am | Permalink

  Uzkalnio pilna visoj virtualioj erdvej, net koktu. Gerai prichvatizavo pinigelio, dabar plauna per interneta.

 2. skirtumas
  Posted September 10, 2010 at 9:59 am | Permalink

  Man toks klausimas buvo. Nes nei raštų nei protokolų tavo tinklaraštyje nemačiau (tikiuosi galima “ant tu”? vistik “raštai” ir “protokolai”…).
  O susilaikiau neklausęs, nes tu man į tą klausimą atsakei, kai FB kažką klausiau apie prasmę ir reikšmę… Bet šį syk atsakei kitaip. Matyt be reikalo susiejau.
  O dabar man regis taip pat teisingai supratau, kodėl paveiksliukas BMW salono o ne Park Hyatt viešbučio. Linkiu tobulėti, kad ateityje galėtum ir tą nuotrauką įsidėti.

 3. Posted September 10, 2010 at 10:49 am | Permalink

  Skirtumas, perfrazuokit prašau klausimą, nes pernelyg užmazgėt ir nesuprantu, ko Tamsta klausi.

 4. skirtumas
  Posted September 10, 2010 at 11:08 am | Permalink

  Tai kad pats tamsta labai primazgėt irgi… Norėjau nenusileisti. O dabar paprastai kaip po po:

  Man stojosi klausimas kodėl savo blogą taip rimtai pavadinai, bet anksčiau konfūzijausi klausti, nes patingėjau skaityti senus postus ir galvojau kad ten yra labai rimtų protokolų ir raštų.

  Feisbukėj anatada kažkada klausiau kodėl kai AU ką nors papostina (pvz. nuotrauką su labai skurdžiu komentaru), tai visi puola komentuoti ir laikinti. Atsakei kažką panašiaip kaip “px” (bent jau aš taip supratau). Ir pagalvojau kad ir tie raštai bei protokolai iš panašios temos – t.y. pavadinau nes px.

  O trečias minties fontanas buvo apie tą nuotrauką su bmw salonu, kuris prie tos vietos, katra tau kaip ir labai šventa (vėl taip supratau, nežinau ar teisingai). Man aišku kilo klausimas kodėl bmw nuotrauka o ne viešbučio ir sugalvojau kad būtent todėl, kad jautiesi dar nepakankamai brandus, t.y. esi dar savo idealo pašonėje (nors irgi neprastas).

  Galiu pabandyti dar paprasčiau jei vis dar pripainiota…

 5. Posted September 10, 2010 at 12:13 pm | Permalink

  Ar čia masinė perėjimo į popo epidemija, ar spinduliavimas kokis?

  • skirtumas
   Posted September 10, 2010 at 12:32 pm | Permalink

   Taip grumlinai… taip….

 6. Posted September 10, 2010 at 12:32 pm | Permalink

  Skirtumai, labai dabar viskas aišku.

  “Raštai” buvo ironiškas pavadinimas. “Protokolai” – yra ironija su dar priedu: grėsmingumo, rimtumo, mistikos ir makabriško rimtumo.

  Viešbutis tas nuotraukose nesižiūri. Nuotrauka yra sugalvota kaip itin elitinė užuomina: “kam reikia, tas supras”. Juokingiausia tai, kad pats šaipausi iš tų, kas tokias užuominas daro, sakau, pretenzingi dibilai.

  • Posted September 10, 2010 at 9:36 pm | Permalink

   Saviironija, tsakant… 😉

   • Posted September 11, 2010 at 10:05 am | Permalink

    Čia tiesiog dar sudėtingiau negu paprasta saviironija, šaipymasis iš kitų slaptu būdu taikant į save, čia jau sakyčiau kaip ir pilotažas.

 7. veidas
  Posted January 24, 2011 at 1:27 pm | Permalink

  Nei šis, nei tas, per didelis raštas tsakant, gaila, kad dabar Žemaitės nebegimsta, nes kam be reikalo klaidžioti po svetimus minties labirintus ir spręsti literatūrines teoremas, kai matematikos užtenka…

 • Senųjų protokolų archyvai

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar