Rugsėjo 11 d. sukaktis: apie klinikinius idiotus ir jų diagnostiką

Paprotestuosim ir eisim teršti interneto savo sąmokslų teorijų viduriavimu.

Apie Ameriką ir įvykius, kurie buvo prieš 10 metų, nieko naujo šiandien nepasakysiu.

Peržiūrėjau šiandien lietuviškus žinių portalus, ir irgi nieko naujo nepamačiau. Nedamušti išsigimėliai išlindo iš visų pakampių ir ruda srove pliūpsi į komentarus: nuo sąmokslo teorijų (kaip Twin Towers nugriovė žydų bombos) ir “Amerika patys didžiausi teroristai“. Glitūs frontininkai, naujoji kairė, antiglobalistinės ir antikapitalistinės kirmėlės su savo smirdančiomis čegevarkėmis, Michael Moore filmų gerbėjai, akademinis elitas apsiskaravęs palestinkėmis ir pasikabinęs pacifistų ženklus ant raktų pakabukų, anarchistai, profsąjungų šantažuotojai ir kitokie orą gadinantys išgamos šiandien jaučiasi pakiliai: jiems šventė.

Prie jų šliejasi dar nykesnis sbrodas: tie, kas vapa “aukų gaila, bet gal čia ir pačios Amerikos kaltės esama, čia kaip iš kurios pusės pažiūrėsi, neskirstykime visko į juodą ir baltą“, visokie eurofilorastai ir socialiūginės atrūgos, tie, kas laiko prezidentą Jimmy Carter geriausiu visų laikų Amerikos prezidentu ir moraliniu autoritetu (nes nepradėjo nė vieno karo ir nenumetė nė vienos bombos), Nobelio komitetas Osle, apdovanojęs Baraką Obamą už tai, kad jis ne George W. Bušas ir daugelis kitų daug gero norinčių, bet daug blogo padarančių teletabių. Skaityti toliau…

 

This entry was posted in sutraukos and tagged , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

3 Comments

 1. Piktuolis
  Posted September 12, 2011 at 5:30 pm | Permalink

  Aš tai gal ir pasakyčiau, kad didieji demokratijos eksportuotojai nėra tokie jau balti ir pūkuoti ir milijonai žmonių visame pasaulyje turi už ką jų nekęsti. Bet nenoriu, kad Užkalnis man feisbuką išjungtų, tai gal geriau nesakysiu.

  • Posted September 12, 2011 at 7:26 pm | Permalink

   Nepaisant plačiai nuskambėjusių gandų, aš nesu Facebook paskyrų Lietuvoje įgaliotas trynėjas.

   • samogitian
    Posted September 13, 2011 at 7:02 pm | Permalink

    ir gerai

 • Senųjų protokolų archyvai

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar